Falstart na początku sezonu. Stella nadal bez punktów…

W sobotnie popołudnie podopieczni Sebastiana Kleibera udali się na mecz do Dopiewa z miejscowym GKS-em. Początek spotkania zdecydowanie należał do miejscowych, dowodem na to są szybko strzelone dwie bramki. Żółto – czerwoni odpowiedzieli na ciosy rywala za sprawą pięknego uderzenia zza pola karnego Oleksandra Hladysha. To nie koniec emocji w pierwszej części spotkania, po faulu na zawodniku gospodarzy arbiter wskazał na „wapno”. Wtedy wspaniałą interwencją popisał się Kamil Lesiński, który utrzymał Stellę przy „życiu” ( jest to jego drugi obroniony rzut karny w drugim spotkaniu ligowym ). Druga połowa była lepsza w wykonaniu zawodników z Lubonia, niestety bez rezultatów. To spadkowicz z czwartej ligi pokazał jak wypunktować rywala i dołożył : trzecie, czwarte i piąte trafienie. Niestety TMS nadal pozostaje bez punktów w obecnym sezonie.

GKS DOPIEWO 5 : 1 TMS STELLA LUBOŃ

bramki: 3′ Baran (GKS), 16′ Olejniczak (GKS), 25′ Hladysh (Stella), 66′ Ayotola Ayobami Sonubi (GKS), 82′ Lechna (GKS), 89′ Metelski (GKS)

żółte kartki: Pryhoda (Stella), Majkowski (Stella), Ayatola Ayobami Sonubi (GKS), Raczkowski (GKS), Hladysh (Stella)

Skład Stelli : Kamil Lesiński ( BR ), Kacper Jankowski, Jakub Łukaszewski ( C ), Jakub Małkowski, Dawid Jurga, Mikołaj Narożny, Adam Michalak, Wiktor Idziak, Andrii Pryhoda, Oleksandr Hladysh, Stanisław Siekański.
Rezerwowi : Maciej Pietrykowski ( BR ), Oleksandr Vikul, Wojciech Tokarski, Robert Majkowski.

Następne spotkanie odbędzie się 11 września o 16:00 na stadionie przy ulicy Szkolnej w Luboniu ( przeciwnikiem TMS – u będzie POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI )
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!

autor: Norbi