Gra lepsza od wyniku. Żółto – Czerwoni wciąż bez przełamania

11 września w ramach czwartej kolejki  „Red Box ” V ligi grupy drugiej, do Lubonia, na spotkanie z Stellą zawitał v-ce lider zespół Polonusa. Przed spotkaniem gospodarze na swoim koncie nie posiadali ani jednego punktu, natomiast  goście to  drużyna  z kompletem zwycięstw. Pierwsza odsłona spotkania była bardzo wyrównana, obie ekipy miały swoje sytuacje na otwarcie wyniku .Pierwsze 45 minut spotkania zakończyło się jednak bezbramkowym remisem. W drugiej części to drużyna gości przejęła większą kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Stella też miała swoje okazje, ale to goście po dwóch kontratakach zdobyli  dwie bramki, co zapewniło im zwycięstwo w tym starciu . Niestety po  czterech kolejkach TMS zajmuje ostatnie miejsce w lidze .

TMS STELLA LUBOŃ 0 : 2 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI
bramki: 61′, 80′ – Wertlewski (Polonus)

żółte kartki: Szymański, Dobry, Kociszewski (wszyscy Polonus)

Skład gospodarzy: Kamil Lesiński (BR), Bartosz Stefaniak, Krzysztof Małkowski, Oleksandr Hladysh, Wiktor Idziak, Tomasz Mroczyński, Jakub Wawrocki, Wojciech Tokarski, Jakub Sobczyk, Andrii Pryhoda, Jakub Małkowski.
Rezerwowi: Andrzej Godera (BR), Oleksandr Vikul, Marcin Maliński, Jakub Łukaszewski, Yevhenii Shamin, Grzegorz Koziatek, Daniel Smulkowski, Dawid Lange.

Już w najbliższą sobotę,18 września Stellowcy wybiorą się do Strzałkowa na mecz z miejscowym Polaninem, by powalczyć o pierwsze punkty w tym sezonie.

autor: Norbi