Meblorz i Lipno lepsi od Stelli

9 października zespół z Lubonia udał się na mecz wyjazdowy do Swarzędza z miejscowym Meblorzem, który jest beniaminkiem V Ligi. Początek spotkania należał do miejscowych którzy już w 9 minucie spotkania objęli prowadzenie. Następne minuty to typowe piłkarskie szachy. Dopiero w 41 minucie do wyrównania doprowadził kapitan Stelli Daniel Smulkowski. Jednak z remisu nie cieszyliśmy się za długo, ponieważ już trzy minuty później bramkę na 2:1 zdobył Meblorz. W drugiej połowie pierwsze trafienie padło dopiero w 68 minucie i było już 3:1 dla Meblorza. Kilka chwil po tym zdarzeniu fantastycznym rajdem popisał się Szymon Kalinowski i wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł Adam Michalak i nie pomylił się z 11 metrów. Mimo wysiłków zawodników Stelli nie udało się doprowadzić do wyrównania. W doliczonym czasie gry Meblorz zdobył bramkę na 4:2 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Meblorz Swarzędz 4:2 Stella Luboń

bramki: Skórczyński – 9’ (Meblorz), Smulkowski – 42’ (Stella), Kopaniarz – 44’ (Meblorz),Niemczyk – 68’ (Melborz), Michalak – 74’ (Stella), Szymkowiak – 93’ (Meblorz)

żółte kartki: Małkowski, Smulkowski, Idziak, Majkowski (wszyscy Stella), Sobkowiak, Czechowski (Meblorz)

skład Stelli: Maciej Pietrykowski(BR), Richard Durojaiye, Jakub Wawrocki, Orest Slobodian, Mikołaj Narożny, Adam Michalak, Wiktor Idziak, Robert Majkowski, Daniel Smulkowski(C), Wojciech Tokarski, Jakub Małkowski.

rezerwowi: Andrzej Godera(BR), Kacper Jankowski, Grzegorz Koziatek, Krzysztof Zeidlewicz, Szymon Kalinowski, Filip Wochna.

 

9 kolejka – mecz z liderem

W ramach 9 kolejki V ligi do Lubonia zawitał lider Lipno Stęszew. Drużyna z Stęszewa prowadzenie objęła już w 13 minucie. Do branki Stelli powrócił Kamil Lesiński i m.in. dzięki jego interwencjom w pierwszej połowie gospodarze nie stracili więcej bramek. Początek drugiej połowy i również szybko stracona bramka. W 54 minucie na dwubramkowe prowadzenie wysunęło się Lipno. Trzecie trafienie dla gości padło w 70 minucie spotkania. Mecz zakończył się bez niespodzianki, pewnym zwycięstwem lidera, choć mecz był dość wyrównanym widowiskiem i nie było widać znaczącej przewagi zespołu Lipna.

Stella Luboń 0:3 Lipno Stęszew

bramki: Stypczyński – 13’, Łukaszyk – 54’, Budzyń – 70’

żółte kartki: Majkowski, Smulkowski, Pietrykowski (wszyscy Stella)

skład Stelli : Kamil Lesiński(BR), Kacper Jankowski, Bartosz Stefaniak, Krzysztof Małkowski, Jakub Wawrocki, Mikołaj Narożny, Adam Michalak, Wiktor Idziak, Robert Majkowski, Daniel Smulkowski(C), Jakub Małkowski.

rezerwowi: Maciej Pietrykowski, Krzysztof Zeidlewicz, Grzegorz Koziatek , Orest Slobodian