Pierwsze zwycięstwo Stelli w tym sezonie stało się faktem! Brawo panowie!

W 5. kolejce Red Box V ligi Stella zmierzyła się na wyjeździe z Polaninem Strzałkowo . Początek spotkania był bardzo wyrównany. Z upływem czasu Stella zaczęła przejmować inicjatywę, czego ukoronowaniem były 2 gole. Najpierw w 30 minucie mocnym,  płaskim uderzeniu zza pola karnego popisał się Wojciech Tokarski  Drugie trafienie w 40 minucie dołożył Adam Michalak, który po kapitalnej asyście Jakuba Łukaszewskiego dopełnił formalności i z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. Do szatni schodziliśmy prowadząc dwiema bramkami. W drugiej połowie to gospodarze starali się przejąć inicjatywę. Na ich nieszczęście w wyśmienitej formie tego dnia był nasz goalkeeper Andrzej Godera , który fantastycznymi interwencjami kilkukrotnie ratował Stellę przed utratą bramki. W 88 minucie Polanin zdobył jednak bramkę i końcówka meczu była nerwowa. Jak się okazało było to jedyne trafienie Polanina i zasłużone 3 punkty pojechały do Lubonia.

KS POLANIN STRZAŁKOWO 1 : 2 TMS STELLA LUBOŃ

bramki : 30′ Tokarski (Stella), 40′ Michalak (Stella), 81′ Kułag (Polanin)

żółte kartki : K.Małkowski, Łukaszewski, Narożny (Stella), Zieliński, Walerczyk (Polanin)

Skład Stelli: Andrzej Godera (BR), Jakub Łukaszewski, Bartosz Stefaniak, Krzysztof Małkowski, Oleksandr Hladysh, Adam Michalak, Wiktor Idziak, Daniel Smulkowski (C), Wojciech Tokarski, Yevhenii Shamin, Jakub Małkowski,

Rezerwowi: Michał Sutuła, Kacper Jankowski, Mikołaj Narożny, Jakub Wawrocki

O kolejne punkty powalczymy już 25.09 (15:00), kiedy do Lubonia przyjedzie GLKS Pelikan Niechanowo. Wszyscy na Szkolną!!!!

autor: Norbi