TRACIMY PUNKTY NA WŁASNYM BOISKU!

W sobotę 25-tego września do Lubonia przyjechał zespół Pelikana Niechanowo. Początek spotkania zwiastował ciekawe widowisko, gdyż obie drużyny stwarzały sytuacje pod bramką rywala. Stella wyprowadzała bardzo szybkie i składne kontrataki.
Niestety na nasze nieszczęście żaden strzał nie znalazł drogi do bramki. Natomiast  drużyna z Niechanowa strzałami z dystansu  sprawdzała tego dnia czujność naszego bramkarza.
Po jednym z nich nieprzepisowo w polu karnym został zatrzymany zawodnik Pelikana i sędzia podyktował rzut karny. Wspaniałą interwencją popisał się po raz kolejny Kamil Lesiński. Warto zaznaczyć, że jest to trzeci obroniony rzut karny w czwartym spotkaniu tego zawodnika.
W 35 minucie spotkanie nasz bramkarz po wspaniałej interwencji, broniąc strzał w rzutu wolnego, uderzył głową w słupek i konieczna była interwencja służb medycznych.
Całe zdarzenie nie wyglądało ciekawie. Na szczęście Kamil ma się dobrze i już niedługo znowu będziemy go mogli oglądać między słupkami.
Druga połowa była również bardzo wyrównana. Niestety w 75 minucie Pelikan wyszedł na prowadzenie. Po jednym z rzutów rożnych bramkę zdobył Krzysztof Jackowiak.
Gospodarze kończyli spotkanie w 10 ( czerwoną kartkę otrzymał Yevhenii Shamin).
W końcówce meczu Stella rzuciła się do huraganowych ataków, wypracowując sobie kilka sytuacji do wyrównania. Najgroźniejsza z nich miała miejsce w doliczonym czasie gry, lecz i tym razem słupek uratował przyjezdnych.
MS STELLA LUBOŃ 0 : 1 GLKS PELIKAN NIECHANOWO 

Bramki: 75′ Jackowiak (Pelikan)

Żółte kartki: D.Smulkowski (Stella), T.Mroczyński (Stella), B.Stefaniak (Stella), D.Nowaczyk (Pelikan), F.Kruczyński (Pelikan)

Czerwona kartka: Yevhenii Shamin (Stella)

Skład Stelli: Kamil Lesiński(BR), Jakub Małkowski, Tomasz Mroczyński, Daniel Smulkowski, Bartosz Stefaniak, Wojciech Tokarski, Wiktor Idziak, Yevhenii Shamin, Adam Michalak, Orest Slobodian, Mikołaj Narożny.

Rezerwowi: Krzysztof Małkowski, Andrzej Godera(BR), Jakub Wawrocki, Łukasz Szwarc, Jakub Kaźmierczak

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Teraz czekają nas 2 mecze wyjazdowe, kolejny mecz przy ul. Szkolnej odbędzie się 16 października z zespołem Lipna Stęszew.

autor: Norbi